Yeni e ticaret nedir

Google Ads Türkiye isimli kullanıcının yüklediği Yeni AdWords İpuçları – E-Ticaret İzleme Nedir? Videonun bakılma sayısı 935 kere olup, süresi 1:2’saniyedir. e ticaret nedir gibi çok kullanılan anahtar kelimelerde toplam 3 pozitif like almıştır.

Konu İçeriği Kullanıcıların neler satın aldığını izleyin.

Kullanıcıların siteniz veya uygulamanız aracılığıyla neler satın aldığını öğrenmek için E-ticaret İzleme’yi kullanın. E-ticaret İzleme sayesinde aşağıdakilerle ilgili bilgi de edinebilirsiniz:

Ürünler: Hangi ürünü, hangi miktarda aldıkları ve bu ürünlerin sağladığı gelir.

İşlemler: Her bir işlemin gelir, vergi, nakliye ve miktar bilgisi.
Satışa Kadar Geçen Süre: En yakın zamanlı kampanyadan işlemin tamamlanmasına kadar süren, satışa kadar geçen gün sayısı ve gerçekleşen oturum sayısı.

Bu verileri temel alarak, aşağıdakilerle ilgili bilgi edinebilirsiniz:

Hangi ürünlerinizin satışının iyi olduğu ve bundan hareketle, müşteri tabanınız için en uygun ürünlerin hangileri olduğunun yanı sıra pazarlama faaliyetleriniz tarafından en iyi şekilde desteklenen ürünlerin hangileri olduğu. Bir ürünün satışının az olması, söz konusu ürünün yanlış ürün olduğu anlamına gelmez. Ürünle ilgili pazarlama faaliyeti yanlış olabilir.

İşlem başına gelir ve işlem başına ürün sayısı. Örneğin, işlem başına ürün sayısı istediğinizden düşükse, çoklu alımlarda daha fazla indirim sunarak veya belirli bir tutarın üstündeki alışverişler için kargo ücreti almayarak daha iyi sonuçlar elde… Detaylı içerik için alttaki videoyu izleyebilirsiniz. keyifli seyirler dileriz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir