Yeni Brezilya’da Tanıştığım Kızla Orman Macerası – Rio

Richardcoleman Editörün Eklediği Yeni Brezilya’da Tanıştığım Kızla Orman Macerası – Rio Videosunun Görüntülenme sayısı 25 olup, süresi 00:18:37 ‘saniyedir. Brezilya’da Tanıştığım Kızla Orman Macerası – Rio anahtar kelimesinde toplam 0 beğeni almıştır.

Konu İçeriği: Merhaba Merhaba değerli dostlar, youtubede gezerken bu arkadaşın videosuyla karşılaştım ve izlemekten çok keyif aldım.
Daha sonra kendisi hakkındaki bilgileri okudum, hayattan zevk almaya kendini adamış bu güzel arkadaşımızı sizlerinde beğeneceğini umuyorum.Videonun sonunda bizlere ufakta bir mesajı var arkadaşımızın.
Lütfen yorumlarınızı yaparken videodaki bayan arkadaş hakkında edepsiz şeyler yazmayın.

Emre Durmuş Kimdir?
Ben Emre, Hatay’ın iskenderun ilçesinde doğdum. Payas ilçesinde yaşadım. İskenderun Demir Çelik Lisesinden mezun olduktan sonra 1 yıl Ankara’da yaşadım. Daha sonra üniversite sınavlarına girerek İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliğini kazandım. İstanbul’da yaşamam ile beraber tiyatro, diksiyon, girişimcilik gibi hobi niteliğinde bir çok eğitim aldım. Dağcılık ve fotoğrafçılık en çok sevdiğim alanlar oldu. Üniversitemde kendi kurduğum ve yönettiğim Doğa sporları kulübü ile Türkiye’nin pek çok yerinde kamp yaptık. Bu süreçte Türkiye’nin hemen hemen bütün illerini otostop ile gezdim. 2 Adet fotoğrafçılık yarışması kazandım. Daha sonra ise yaşamak istediğim hayatı sadece Türkiye ile sınırlandırmak istemedim ve sahip olduğum her şeyi geride bırakarak Dünya Turu’na çıktım.

Şimdiye kadar 30 ülke gezdim ve dünya turuna devam ediyorum.

Hikayesi
22. yaşında hayatı deli dolu yaşamaktan keyif alan, maceraperest ruhlu biriyim. Hatay’ın Payas ilçesinde doğdum ve burda büyüdüm. Lise yıllarında başlayan içimdeki yolda olma dürtüsüyle yakın arkadaşım Sari ile beraber Türkiye’nin bir çok şehrini otostopla gezdim. O günlerden beri yollardayım.

Herkesin bir hayat hikayesi vardır ve bu yolu bireyin kendisin çizdiğine inanırım. Bende kendi hayat hikayemi yazmak, kalıplaşmış yaşam tarzlarından dışarı çıkmak istedim. Istanbul’da ki 3. Yılımın sonlarına doğru önce yaşadığım evdeki tüm eşyalarımı satıp/dağıtıp hiç bir şeye sahip olmama duygusunu yaşadım. Daha sonra ise üniversitemi ve işimi bıraktım. Şimdi ise sırtçancam ve yol arkadaşım Bestami ile beraber dönüşü belli olmayan bir dünya turundayım.

Bu yolculukta çok şey öğreniyorum, keşfediyorum ve içsel yolculuğumun yansımalarını paylaşmaktan keyif alıyorum

Dünya turumu desteklemek isterseniz
http://yolgunlukleri.net/yolda-olmam-icin-destek-ol/

Merak ettiğiniz her şey için
http://yolgunlukleri.net

instagram hesabı
https://www.instagram.com/yolgunlukleri/

Facebook hesabı
https://www.facebook.com/yolgunlukleri/ iyi seyirler dileriz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir